De Vrouw in de Arena – Over zichtbaar zijn, moed tonen en je plek innemen
Op donderdag 8 oktober geeft Paula Terpstra, haar theatervoorstelling ‘De Vrouw in de Arena’. ‘De Vrouw in de Arena’ is een inspirerende theatervoorstelling waarin Paula je meeneemt in de uitdagingen en kansen van zichtbaar zijn. We leven in een tijd waarin iedereen kan meekijken: via social media, tijdens een netwerkbijeenkomst of wanneer je een nieuw aanbod lanceert. Dat maakt zichtbaar zijn als ondernemer vaak spannend. Je voelt de ogen van toeschouwers, maar tegelijk weet je: ik kan niet aan de zijlijn blijven staan.
Tijdens deze voorstelling vertelt Paula haar persoonlijke verhaal over ondernemen, moed en kwetsbaarheid. Paula deelt hoe ze jarenlang twijfelde of ze wel goed genoeg was en hoe ze stap voor stap leerde om haar plek in de arena te pakken. Je hoort over de momenten dat het misging, de keuzes die ze maakte en de inzichten die haar verder brachten.
Het is geen college en ook geen gelikt succesverhaal, maar een authentieke talk vol humor, zelfspot en moed. Een verhaal waarin je jezelf zult herkennen en waarin duidelijk wordt dat je niet de enige bent die soms twijfelt of worstelt. Juist in die herkenning schuilt de inspiratie om met meer vertrouwen je eigen arena in te stappen.
Wat je mag verwachten:
- Een voorstelling die raakt én luchtig blijft door humor en energie;
- Eerlijke verhalen over vallen en opstaan in ondernemerschap en het leven;
- Herkenbare inzichten die je direct kunt toepassen
Of je nu ondernemer bent of niet, een vrouw of een man, of dat je gewoon sterker en zelfverzekerder wil leren staan voor jezelf: je gaat naar huis met frisse energie, praktische handvatten en het vertrouwen dat je eigen arena al op je wacht.
Een middag die inspireert, verbindt en je helpt om net die stap te zetten die je misschien al langer wilt zetten.
Het aantal plekken is beperkt, dus wacht niet te lang!
Kijk voor een impressie van de voorstelling op https://youtu.be/mxxPpZXGGnY?si=fhzL18uoaKFkod9X