Master your own (virtual) reality – Game of Life

Samen verkennen we wat het betekent om volledig de creator van je eigen (virtual) reality te zijn. Jouw energie en beeld op de werkelijkheid bepaalt het succes van de strategie van je organisatie, programma, team of dat van je leven!

“This training is not just an experience – it’s a transformative journey into understanding yourself and the game of life you’re playing.” ~ deelnemer vorig jaar

Door je leven te beschouwen als een game, krijg je meer inzicht op je karakter (avatar), de uitdagingen (challenges) en de doelen (purpose of the game). Dit alles om je volledige potentieel te realiseren in dit leven. Hiervoor moet je je wel bewust zijn van hetgeen je in het spel stopt. Zoals Shakespeare al zei: “Life is a play”, laten we het dan ook bewust spelen.

De volgende zaken kan je meenemen uit dit life event:

  • Nieuw perspectief op je leven;
  • Nieuw perspectief op je uitdagingen;
  • Eerste inzicht in overkoepelende doel!

Deze sessie is een introductie en vormt het eerste deel van de volledige workshop – The Game of Life.

Spreker

Robert de Snoo

Coach en founder

  • Datum: 18 december 2025
  • Tijd: 13:30 - 16:00 (Europe/Amsterdam)
  • Locatie: Nieuwegein, Structuurbaan 2

Ticket

Free

Gerelateerde events

Alle events Persoonlijke groei & ontwikkeling
Online

Boost je assertiviteit

Je mening geven of voor jezelf opkomen: Vaak

Alle events Persoonlijke groei & ontwikkeling
Online

Je talenten in de picture

Tijdens deze sessie maak je jouw sterke punten

Alle events Persoonlijke groei & ontwikkeling
Online

Ontspannen in je Denken

In deze interactieve online sessie gaan we daar