DenkTank House of Digital – Van idee naar actie: samen bouwen aan digitale vaardigheden Change Management
Tijdens onze vijfde denktanksessie neemt Erik van het ROC ons mee in het thema: Van idee naar actie: samen bouwen aan digitale vaardigheden.
Wat kun je verwachten:
- Concrete praktijkvoorbeelden;
- Inzichten uit hun eigen techstack en AI-aanpak;
- Hoe je als organisatie vandaag al kunt starten.
Waarom jij hierbij wilt zijn:
- Omdat jij de schakel kunt zijn tussen ervaring en vernieuwing;
- Omdat jouw inzichten helpen om jong talent beter te begrijpen, te begeleiden en te behouden;
- En omdat we pas vooruitkomen als we onze werelden écht verbinden: onderwijs, overheid, ondernemers en studenten.
Wat je kunt verwachten:
- Echte gesprekken over wat jong talent nodig heeft om te groeien in de praktijk;
- Samenwerking over grenzen heen: onderwijs, beleid en bedrijfsleven in één ruimte;
- Nieuwe ideeën voor een arbeidsmarkt waarin iedere generatie tot zijn recht komt.
Voor wie:
Voor iedereen die werkt met jong talent of dat straks wil doen. Voor leidinggevenden, HR-professionals, ondernemers, docenten en beleidsmakers die geloven dat de toekomst begint met beter begrip tussen generaties.
Vervolgsessies (save the dates!) – na aanmelding ontvang je ook direct de agendaverzoek voor onderstaande data
- Vrijdag 19 juni (slotbijeenkomst)
Meld je aan en denk mee! Wil jij vanuit jouw rol bijdragen aan een sterkere brug tussen onderwijs en werk? Laat het ons weten via info@wesharetalent.com. Samen maken we werk van het MBO van de toekomst.